Po bardzo udanym rajdzie rowerowym po trasie horynieckiej Stowarzyszenie Przystanek Horyniec zaprasza do udziału w kolejnej wyprawie. Tym razem rodziny z dziećmi będą mogły przemierzyć trasę lubaczowską 17 października (sobota).

Zbiórka uczestników planowana jest o godz. 10:00 przy Zespole Szkół w Młodowie. Długość trasy liczyć będzie około 20 km. Rajd zakończy się w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. W programie znalazły się odkrywanie skrzynek gocaching, zwiedzanie Pastorówki, warsztaty kulinarne, wspólny quest i poczęstunek dla uczestników. Dla każdego rowerzysty organizatorzy przygotują upominek, dyplom i medal. Uczestnicy będą objęci opieką medyczną podczas rajdu.

Udział w wycieczce jest darmowy. Zgłoszenia odbywają się za pośrednictwem formularza. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie warto zwlekać ze zgłoszeniem. Więcej informacji udzielanych jest mailowo: przystanekhoryniec@onet.pl, przez profil na Facebooku lub telefonicznie: 666 6349 34.

Organizatorem projektu Aktywna Podróż po Ziemi Lubaczowskiej jest Stowarzyszenie Rozwoju Promocji i Aktywności Przystanek Horyniec.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Podkarpackiego.