Niepodległa 2019 – Rajd Rowerowy „Śladami Niepodległej po gminie Horyniec-Zdrój”

W imieniu organizatorów czyli Stowarzyszenia Rozwoju Promocji i Aktywności Przystanek Horyniec zapraszamy serdecznie na Rajd Rowerowy Śladami Niepodległej po gminie Horyniec – Zdrój.

Rajd odbędzie się 29 września, startujemy o godzinie 10:00 spod budynku Szkoły Podstawowej w Horyńcu-Zdroju.

Ilość miejsc ograniczona więc decyduje kolejność zgłoszeń, limit uczestników 50 osób = 100 kółek na 100 lecie odzyskania Niepodległości.

Rajd przebiega po miejscach ciekawych historycznie oraz związanych z odzyskaniem Niepodległości, w których wcześniej zostaną ukryte skrzynki Geocaching a zadaniem uczestników będzie odnalezienie ich oraz wpisanie się do logbooka.

Długość trasy to dokładnie 37 kilometrów. Na 20 kilometrze przewidziany ciepły posiłek w Świetlicy Wiejskiej w Nowym Bruśnie. Zakończenie rajdu w Pensjonacie HAGI gdzie odbędzie się wspólne grillowanie.

Rajd został objęty Patronatem Honorowym Wójta Gminy Horyniec – Zdrój.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo do 25 września:

mail: przystanekhoryniec@onet.pl

Uczestnictwo w rajdzie jest darmowe, każdy uczestnik rajdu otrzyma ciepły posiłek, kiełbaskę z grilla oraz wodę, zostanie również objęty ubezpieczeniem grupowym, otrzyma pamiątkę.

Regulamin rajdu:
Regulamin-Śladami-Niepodległej-po-gminie-Horyniec-Zdrój

Trasa rajdu dostępna jest na stronie Traseo.pl:

 

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.
www.niepodlegla.gov.pl