W najpiękniejszą noc w roku, noc spadających Perseidów zabraliśmy Was w magiczną podróż po Roztoczu Wschodnim. Za nami III Nocny Rajd Pieszy po Roztoczu Wschodnim. Większość z Was nie wiedziała co znaczyły tegoroczne słowa przewodnie rajdu czyli Sonos Solis, ale na Dahanach kiedy z pięknego instrumentu spod ręki Dominika Korcz wydobyły się „dźwięki wschodu” wszystko było jasne.
Serdecznie dziękujemy Wam Kochani za niesamowitą atmosferę, za dobrą zabawę, na setki zaobserwowanych perseidów, za kilometry które pokonaliśmy wspólnie. Tym razem rajd spełnił się w 100%! Noc rozświetlały tysiące gwiazd, Dahany powitały nas mgiełką, a wschodzące słońce dopełniło reszty. Przy okazji na zdjęciach zobaczycie promienie zmierzchowe, które tłumaczyliśmy czym są, ale nie znaliśmy dokładnej nazwy.
Mamy również nadzieję, że Dominika zauroczyła Was instrumentem oraz swoją grą. Szczerze to nie wyobrażamy sobie bardziej odpowiedniego instrumentu w tym magicznym miejscu. Koryto jak widzicie ma jeszcze jedną „nagłośnieniową” funkcję 🙂
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, w tym Wójtowi Gminy Horyniec – Zdrój Robert Serkis za obecność. Dziękujemy Panu Robertowi i Grzegorzowi oraz KGW z Werchraty za poczęstunek na końcu rajdu. Przede wszystkim dziękujemy Nadleśnictwo Lubaczów, Lasy Państwowe za wsparcie finansowe bez którego rajd kosztowałby o wiele więcej. Dziękujemy Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu za materiały dla uczestników. Sebastianowi i Dominika Trzebinska Stukan dziękujemy za prowadzenie i zabezpieczenie rajdu.
Przepraszamy parę nocującą przy Świątyni Słońca za niespodziewaną wizytę o północy i zakłócanie spokoju 😃
Bardzo nam przykro, że spora liczba osób nie mogła się zapisać na rajd. Myślimy nad rozwiązaniem tego problemu i na kolejny rajd chcemy dać Wam większą szansę abyście byli z nami.
Do zobaczenia za rok!