Pamiętacie, jak w 2019 roku wydaliśmy mały katalog ze starymi zdjęciami z terenu gminy Horyniec-Zdrój? Mówiliśmy wtedy, że planujemy kolejną edycję i właśnie nadszedł czas, aby ją dla Was przygotować!
Tym razem będzie jednak niezwykle, bo KOLOROWO! Wszystkie zdjęcia, które ukażą się w katalogu, zostaną cyfrowo pokolorowane przez Imagine Pictures Krystian Kłysewicz. To będzie coś naprawdę niezwykłego zobaczyć Horyniec sprzed 100 lat w kolorze!
Tym razem również zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o dzielenie się z nami swoimi starymi czarno-białymi fotografiami! Nie trzymajcie ich w szufladzie, my je dla Was pokolorujemy! Zdjęcia możecie przynosić do skanowania do Urzędu Gminy bądź do Gminnej Biblioteki Publicznej w Horyńcu-Zdroju. Jeśli macie je już zeskanowane — ślijcie na naszego maila: przystanekhoryniec@onet.pl
Z racji tego, że działamy nonprofit i całkowicie w wolontariacie, będziemy musieli zwrócić się do Was o wsparcie naszej inicjatywy. W najbliższym czasie uruchomiona zostanie zbiórka na wydruk. Nakład będzie niski, wydawnictwo będzie miało charakter kolekcjonerski!
P.S. Tak, to jest nasz nowy profil, poprzedni przepadł wraz z włamaniem na konto naszego przedstawiciela, dlatego polubcie nasz profil TUTAJ, zaproście znajomych i udostępnicie nasze post.