Po siedmiu spotkaniach z grami planszowymi postanowiliśmy dołączyć do ponad 100 klubów z całej Polski zakładając nasz Horyniecki Klub Gier Planszowych „DRAGON”.

Gry planszowe są doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu, alternatywą dla telewizji i komputera, smartfona. Zapewniają dobrą zabawę, umożliwiają odreagowanie stresów. Nie tylko bawią, ale w jednakowym stopniu rozwijają wyobraźnię oraz uczą. Rozwijają  umiejętności społeczne i interpersonalne.

Celem naszych spotkań jest:

– walka z wszelakim złem, smokami, orkami, goblinami, trolami, plugastwami, ghulami, wampirami, szkieletami, liszami, wilkołakami, golemami, jak również najeźdźcami z kosmosu,
– odkrywanie zapomnianych krain i ratowanie ich od zła,
– rozwijanie cywilizacji, budowanie miast,
– rabowanie skarbów (głównie należących do tych złych!),
– rozwiązywanie mniej lub bardziej skomplikowanych łamigłówek.
Celem pobocznym jest spędzanie wolnego czasu w ciekawy sposób, bez smartfonów, bez komputera, interakcja między graczami w miłej atmosferze.
Gwarantujemy odpowiednie szkolenie w naszych koszarach. Poznacie taktyki, strategie, oraz nauczycie się poprawnie rzucać kośćmi (również tymi wroga). Ekwipunek rozdziela nasz „GAME MASTER” na podstawie dobrych wyników w walce 😉 
Jeśli chcecie dołączyć do niestrudzonych poszukiwaczy przygód to zapraszamy serdecznie! Minimalny wiek wojownika to 10 lat. O spotkaniach będziemy informować w postach.